فیلم های آموزشی نرم افزار AutoCAD

معرفی نرم افزار AutoCAD و کاربرد آن:

اتوکد نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. این نرم‌افزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است. کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط‌های دو بعدی و سه بعدی را دارند.

مهم‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار AutoCAD:

بهره‌مندی از پسوند اختصاصی DWG، قابلیت حاشیه‌نویسی در کنار نقشه‌ها، کیفیت بالا در پردازش و چاپ طراحی‌ها، قابلیت بازیابی فایل‌های از دست رفته، قابلیت ترسیم به صورت دو بعدی، جلوگیری از انجام تغییرات ناخواسته، قابلیت ترسیم به صورت سه بعدی واقعی، ابزار طراحی و ترسیم آزاد سه بعدی و دو بعدی، قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ای نقشه‌ها، انعطاف‌پذیری بالای محیط کاربری، استفاده بسیار آسان‌تر در این نسخه، دارای محیط برنامه‌نویسی پیشرفته برای کاربردهای خاص، قابلیت ترکیب چارت‌های Excel و AutoCad، مدیریت کامل بر روی لایه‌های نقشه‌ها، انتقال آسان تنظیمات بین کامپیوترهای مختلف، اشتراک‌گذاری طرح‌ها با حداقل حجم و حداکثر کیفیت، افزایش انعطاف‌پذیری نرم‌افزار در مقابل طرح‌ها و هماهنگ سازی تنظیمات آن‌ها، سازگاری بسیار کامل تر با پردازنده‌های گرافیکی و به دست آوردن سرعت بالاتر در انجام کارها، امکان وارد کردن تصاویر در محیط اتوکد به عنوان بخشی از نقشه

مخاطبین نرم افزار AutoCAD:

مخاطبین اصلی این نرم افزار مهندسین معماری، سیویل، مکانیک، مهندسین عمران، مهندسین برق و سایر رشته های مهندسی می باشند.

به زودی فیلم های آموزشی نرم افزار AutoCAD در این بخش نمایه خواهند شد. فیلم های آموزشی منتشر شده از سایر نرم افزارها را در بخش زیر مشاهده فرمایید.